Home / Bahis Bilgileri / Masa Tenisi Tahminleri ve En Sağlam İpuçları

Masa Tenisi Tahminleri ve En Sağlam İpuçları

Masa Tenisi Nedir?

Her ne kadar bildiğimiz tenisten çok farklı olsa da, 2 raketin minyatür masa üzerinde karşılıklı olarak verdikleri mücadeleye Masa Tenisi denir. En az 3, en fazla 5 set üzerinden oynanan oyunda, 2 raket arasından ilk önce 3 seti alan raket maçı kazanmaktadır. Ayrıca setlerde en az 2 farkla 11 ve üzerinde sayı alan oyuncu ise seti kazanmış olur.

Masa Tenisi Tahminleri ve Taktikleri

Yaklaşık 1 aydır sitemizde yer verdiğimiz Masa Tenisi tahminlerinde, çok ciddi bir başarı yüzdesi sağlamış durumdayız. Verdiğimiz onlarca hatta yüzlerce tahminde birkaç maç haricinde hiç yanılmadık. Bunda özellikle ekip arkadaşlarımızın üstün gayreti ve ardı ardına izledikleri Masa Tenisi müsabakaları büyük etken olsa da, bunlar dışında da dikkat ettiğimiz önemli noktalar bulunuyor.

Bu noktalar bazen raketin performansı, bazen maç sıklığı, bazen ise rakip raket ile geçmiş rekabet analizi oluyor. Bu hususlara dikkat edildiği takdirde sizler de aynı bizim gibi birbirinden zorlu tahminlerde nokta atışı kazançlar sağlayabilirsiniz.

Önemli Noktalar ve İpuçları

Raket Performansı: Her raketin inişli – çıkışlı zamanı olmaktadır. Bu nedenle acemi ama formda bir raket her zaman usta ama formsuz bir rakete karşı sürpriz yapabilmektedir. Özellikle son birkaç günlük performans ortalaması bir raket için çok önemlidir.

Maç Sıklığı: Özellikle uzun setler ardından çok kısa aralar ile üst üste maç trafiği yaşayan raketlerde performans düşüklüğü olmaktadır. Kimine göre bu eli sıcak raketin üstünlüğü de olur sonucu çıkartılsa da, rakibine göre bu durum değişmektedir.

Rekabet Analizi: Bazı raketlerin özellikle bazı rakiplere karşı şansları tutmamaktadır. Ne kadar formda olurlarsa olsunlar, bu rakiplere karşı bariz bir düşüş yaşayabiliyorlar. Özellikle rekabet analizlerinde bu noktalara da dikkat etmek gerekiyor.

About edimodial

Check Also

İddaa Sistem Nasıl Oynanır?

İddaa oynayanların birçoğunun tam olarak bilmediği, bilenlerin ise para kazanma keyfini sürdüğü bir konu mevcut. …